TCM Turbo

TCM turboTCM turbo  Lista distribuitori TCM TURBO:


TCM TURBO are distribuitori in urmatoarele orase:

Bihor - Oradea - Olimpiu Drugas - oradea@tcmturbo.ro - 0721 21.40.40

Bacau - Mecatronic SRL - bacau@tcmturbo.ro - 0740.055.255

Brasov - ing.Nuta Alexandru - 0746.119.895 - brasov@tcmturbo.ro

Cluj - Dej - Ucu Stan - dej@tcmturbo.ro - 0760.415.999

Constanta - ing.Paul Manole - constanta@tcmturbo.ro - 0722.545.394

Galati si Braila - George Mosu - 0745.018.262 - galati@tcmturbo.ro

Gorj - Tg.Jiu - ing. Tanase Dragos - 0735.706.887 - gorj@tcmturbo.ro

Tulcea - Cristi Dimitriu - 0745.926.894 - tulcea@tcmturbo.ro

Valcea - ing. Tanase Dragos - 0735.706.887 - - valcea@tcmturbo.ro

Lista colaboratorilor TCM TURBO :
(un colaborator vinde produs propriu folosind si ocazional software furnizat de catre TCMturbo.
Nu functionam sub aceleasi preturi, iar garantie si montaj sunt acoperite de catre colaborator)

Baia Mare 1 - Calin Lodin - calinlodin@gmail.com 0742.028.302

Baia Mare 2 - Plop Ciprian - baiamare@tcmturbo.ro - 0744.640.633

Bistrita - Doru Taran - bistrita@tcmturbo.ro - 0740.176.338

Campina - Aldescu Cristan - 0766.255.997 - campina@tcmturbo.ro

Constanta 2 - Laptes Catalin - tcmcta@gmail.com - 0734.151.501

Craiova - AutoKappa Piese & Service Auto SRL - autokappa@yahoo.com - 0723.584.266

Cluj Napoca - Batinas Florin - info@tcmturbo.ro - 0742.133.733

Satu Mare - SC TRUCK ZONE SRL - Nagy Otti- satumare@tcmturbo.ro - 0740.255.879

Satu Mare - Timoc Tiberiu - tiberiu_timoc@yahoo.com - 0756.012.583

Suceava - Radina SRL - Radu Boghian - 0741.101.201 - suceava@tcmturbo.ro

Suceava2 - Turbolider - Bogdan Chihaia - 0743.665.587 - chihaia.bogdan@gmail.com

Timisoara - Alexandru Antonie - 0724.44.02.10 timisoara@tcmturbo.ro

Vrancea - Focsani - Iulian Brumaru - 0721.597.136 focsani@tcmturbo.ro



Distribuitori TCM Turbo functioneaza sub marca TCM TURBO oferind aceleasi preturi si certificat
pentru softul TCM TURBO instalat in ECU. Orice persoana exceptand pe cele enumerate mai sus
pretinde ca va vinde ciptuning TCM Turbo rog sa ne contactati la telefonul 0722.764.706 .
In ultimele luni chiar am avut parte de astfel de cazuri din diferite orase unde au aparut
impostori.



Orasele in care dorim colaboratori in perioada urmatoare sunt Alba Iulia, Calarasi si Miercurea Ciuc

Furnizam solutiile aparatura pentru realizarea operatiunilor de chiptuning
cat si softul optimizat pentru ECUul automobilelor.



Exista diferite stagii disponibile 1/2/3/ dezactivare-activare vmax / catalyst efficiency below threshold FIX


TCM Turbo
Parteneri TCM Turbo